Ölümün Tam Zamanı PDF İndir

tarafından
133
Ölümün Tam Zamanı PDF İndir

Ölümün Tam Zamanı PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 173 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, korku, roman ve polisiye  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı  Agatha Christie´dır. Ölümün Tam Zamanı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 12,60 TL´dir.

Ölümün Tam Zamanı konusu ve kısa bir özet

.. Bay Satterthwaite 62 yaşlarındaydı , kamburu çıkmış ve çok zayıf bir adamdı. Merak dolu yüzü yabansı biçimde adeta cinmiş gibi bir Anlatım taşırdı. Başkalarının yaşamlarına karşı epey kesif bir Alaka duyardı. Sözün gelişi Tüm yaşamı süresince ön sırada oturmuş ve gözlerinin önünde sergilenen insana ilişkin Tüm dramları seyretmişti. Her vakit bir seyirci rolü oynamıştı. fakat şimdi, yaşlılık onu pençesine aldığı için artık hiçbir şeyi beğenmez olmuştu. Artık henüz ayrımlı şeyler istiyordu…

Adı : Ölümün Tam Zamanı
Yazar : Agatha Christie
Baskı Tarihi : 2019
Sayfa Sayısı : 173
Kitabın Türü : Edebiyat, roman, korku ve polisiye
Orijinal Adı : The Mysterious Mr. Quin
Dil: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Ölümün Tam Zamanı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ölümün Tam Zamanı PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR