Oyna Benimle PDF İndir

tarafından
263
Oyna Benimle PDF İndir

Oyna Benimle PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 352 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Kristen Proby´dır.

Oyna Benimle konusu ve kısa bir özet

Will Montgomery, profesyonel bir futbolcudur ve her şeye sahiptir. Ona hayır denmesine alışık değildir ve “hayır” onun için kesinlikle bir cevap sayılmamaktadır. Kız kardeşinin seksi Rockçı arkadaşı Meg’e duygularını açtığında, yalnızca reddedilmekle kalmamış aynı zamanda apaçık bir düşmanlıkla karşılaşmıştır; bu da Will’de merak uyandırmış ve libidosunu harekete geçirmiştir. Will, kızın sandığının aksine onu yatağa atmaya çalışan küstah bir sporcu olmadığını ona göstermekte kararlıdır. 

Megan McBride, ne Will Montgomery’den, ne onun pahalı arabasından, ne de kibirli bir ünlü olmasından etkilenmiştir. Megan’ın bir ilişkiye ayıracak zamanı yoktur ve hayat ona sevmenin kaybetmek demek olduğunu öğretmiştir. Bu yüzden tüm hırçınlığıyla kalbini korumaktadır. Ancak bu seksi, dövmeli sporcuya duyduğu derin ilgiyi inkâr edecek de değildir. Will, tüm duvarlarını bir bir yıkıp sonunda kalbine ulaştığında Megan ona karşı olan duygularını itiraf mı edecek, yoksa korkuları yüzünden hayatta ilk kez gerçekten sevdiği bu adamı kayıp mı edecektir?

Oyna Benimle, Benimle Seattle’da Serisinin üçüncü kitabı olarak karşınızda.

Adı : Oyna Benimle
Yazar : Kristen Proby
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 352
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Aspendos Yayınları

Oyna Benimle PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Oyna Benimle PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR