Oyunun Sessiz Tanığı PDF ve EPUB İndir

tarafından
64
Oyunun Sessiz Tanığı PDF ve EPUB İndir

Oyunun Sessiz Tanığı PDF ve EPUB İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 480 sayfadan oluşmaktadır. edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Iris Murdoch ´dır. Oyunun Sessiz Tanığı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 26,25 TL´dir.

Oyunun Sessiz Tanığı konusu ve kısa bir özet

“Günlükteki anahtarı bulursan aksiyonu fitillemiş olacaksın. İşe dön.” Kurnazca ekledi. “Jane’e Caleb ve Trevor’ ın veremeyeceği bir ipucunu vermeyi çok isterdim. BÖylece beni geride bırakmalarının ne kadar kötü olduğu kanıtlanırdı.”

“Dediğim gibi, kötüsün.” Kendra telefonu kapatırken kahkaha atıyordu. Margaret koltuğuna yaslanırken, belki biraz kötü olduğunu düşündü. Ancak tüm yapılanların bir sonucu vardı. Caleb ve Trevor’m, kendisine karşı yapılan tüm hareketlerin bedelini öde yeceklerini bilmeleri gerekiyordu. Jane’e bir borcu vardı.

Bu da demek oluyordu ki ona dünyada en çok istediği şeyi vermeliydi. Eve. Pencereden görünen karanlık manzaraya baktı. Eve’le hiç tanışmamıştı ama Colorado’daki hayalet kasabada olan o korkunç patlama sırasında nasıl güçlü ve sağlam olduğunu az da  olsa görebilmişti. Eve yaşamayı hak ediyordu. Margaret ona  karşı tuhaf bir yakınlık hissediyordu. Jane’e karşı da öyle. Her şey düzelecek, Eve. Bir şeyler oluyor. Biz hepimiz  seni geri almak için çalışıyoruz ve artık tamamen elimiz kolumuz bağlı değil. Kendra bir şey yakaladı… Lakeside Marriott Caleb otel odasının kapısını açıp da Jane’i gördüğü an da, “Berbat görünüyorsun,” dedi. Bakışları Trevor’a kaydı.  “Onu dinlenmeye ikna edemedin mi? Sen ne işe yararsın?” “Kapat çeneni, Caleb.” Jane odaya girdi. “Dinlendim. Ve senin bana değil Harriet’e konsantre olman gerek. Başka telefon geldi mi?”

“Hayır. Nefes seslerinden uyuduğunu düşünüyorum.” Jane’in masanın yanındaki sandalyeye kendini bırakmasını izledi. “Bir süre balkona çıktı, sonra yatağa girdi. Hâlâ izliyorum.” İki makineyi işaret etti. “Bir tanesi hareket için. Bana onun hâlâ odada olduğunu söylüyor. Diğeri ise telefon görüşmelerini kayıt için.” Jane yanındaki masada duran iki makineye baktı. “Çok küçükler. Casusluk bu günlerde yüksek teknolojiyle yapılıyor. Kullanması zor mu?” “Hayır, bu zamanda herkes birilerine casusluk yapıyor. Aletlerin basit olması gerek. “Takip işini ben devralıyorum. Senin başka bir işin var.” “Ne?” Caleb gözlerini kısarak Trevor’m yüzüne baktı. “Sen çok… gerginsin. Neyin peşindesin?” “Gerginim.” Caleb’in gözlerine baktı. “Tahmin bile edemeyeceğin kadar.” Caleb gerildi. “Edemem ama bir parça düşmanlık seziyorum. Ne yaptım ben?” “Hiçbir şey.” Jane de bir anda Trevor’dan yayılan aynı düşmanlığı fark etti. O kadar sersem hissediyordu ki Caleb sormadan önce bunu anlayamamıştı. “Kesinlikle hiçbir şey. Geri çekil, Trevor. Şu anda bununla baş edemem.”

Adı : Oyunun Sessiz Tanığı
Yazar : Iris Johansen
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 480
Kitabın Türü : Edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

Oyunun Sessiz Tanığı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Oyunun Sessiz Tanığı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR

SİTEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN YEDEK LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

YEDEK LİNK