Papatyalar Fısıldarken PDF İndir

tarafından
135
Papatyalar Fısıldarken PDF İndir

Papatyalar Fısıldarken PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 384 sayfadan oluşmaktadır. Polisiye, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Kristina Ohlsson´dır. Papatyalar Fısıldarken kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,81 TL´dir.

Papatyalar Fısıldarken konusu ve kısa bir özet

Günümüzden rahatlıkla uzaklaşabileceğimiz yerlerden biride kitapların içidir. Kitaplar her türlü seçeneklerle karşımıza çıksa da en fazla gizemli olanları tercih edilmektedir. Papatyalar fısıldarken kitabı sizi alıp farklı dünyaların içerisine, hem de hiç korkmayacağınız bir dünyaya götürüyor. Hem gizem hem ihanet dolu bu kitabı okurken tüyleriniz diken diken olacak. Görülmemiş zalimlik üzerine kurulu olan bu roman aynı zaman da tüm dengelerinizi bozacak türden. Uzun süre etkisinden çıkamayacak tüm hayatınızı sorgulayacaksınız.

Kitap Özeti

Hikâye 15 yıl önce başlar. Çok sakin olan güzel bir yaz gününde, genç bir kız oturduğu ev içerisinde inanılmaz bir saldırıya uğrar ve genç kızın ailesi bu durumu polise söylemek yerine susar. Bununla birlikte genç kız sonsuza kadar susturulmak zorunda bırakılmıştır. Aradan uzun uzun seneler geçer ve günümüze gelinir. Stockholm şehrinde buz gibi olan hava adeta kanları bile donduracak güçtedir. Havada puslu ve pis bir koku hâkimdir.

O gün açıklanamayan bir şekilde şehrin farklı yerlerinde bir papaz ve karısı, aynı zamanda kimliği belirlenemeyen bir adam ölü olarak bulunur.  Aynı saatlerde Bangkok’a uçmak üzere hazırlanan bir bayanın uçak bileti kimliği belirsiz kişiler tarafından iptal ettirilmiştir. Aynı kadın hem kimlik bilgilerinin hem de pasaportlarının kaybolduğunu ve tamamen kimlikteki bilgilerinin değiştirildiğini fark eder. Bu yüzden kadının kendinin kim olduğunu ispatlaması ve evine dönmesi imkânsızlaşmıştır.

Polise giden kadın durumu anlatır ve kimse ona inanmaz. Daha sonrasında polis teşkilatının en can alıcı polislerinden biri olan Alex ve arkadaşları, bu birbirinden bağımsız olan tüm olayları bir araya gelerek işin sırrını çözmeye çalışır. Uzun süre uğraştıktan sonra tam vazgeçecekken yıllar boyunca saklanmış olan sırrı da bilmeden ortaya çıkarırlar. Vakalar incelendikçe ve olaylar devam ettikçe Alex bu işin içine iyice çekilir ve görülen davalar ile birlikte kurtulamaz hale gelir. Tamamen içine girdiği bu davadan çıkmanın imkânsız olduğunu anlayan Alex ve arkadaşları, kurtulmak için her yönü dener. Uzun senelerce bu kasırganın içinden çıkmaya çalışacaklardır. Fakat içine çekilmişlerdir bir kere.

Adı : Papatyalar Fısıldarken
Yazar : Kristina Ohlsson
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 384
Kitabın Türü : Polisiye, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : Silenced
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Papatyalar Fısıldarken PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Papatyalar Fısıldarken PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR