Pariste Bir Karınca PDF İndir

tarafından
90
Pariste Bir Karınca PDF İndir

Pariste Bir Karınca PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 104 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Marc Vidal´dir.

Pariste Bir Karınca ÖZET

Pariste Bir Karınca PDF İndir özet, On dört yıldır dünyaca tanınan bir sanatçıyla aynı yerde yaşıyorum.Jordi Benito, Avrupa´nın en önemli kavramsal sanatçılarından biriydi.Hep söylendiği gibi, Kimse kendi toprağında peygamber sayılmaz komşuların çoğu bu dehayı tanımıyordu.Ben onu tamamen tesadüfen ve bir suç işlerken tanıdım.

Yaşadığımız binanın posta kutularına bitişik ana kapısında kitap şeklinde bir pakey sanki bana yalvarıyordu. Al beni Marc al beni bu yüzden de aldım ve pişman değilim.Ödünç olarak almıştım, asıl sahibi olan dördüncü kattaki garip adama geri vermek niyetindeydim.

Paketi açınca Almanca yazılmış bir kitap, kavramsal sanata adanmış Kunstforum´un bir nüshası olduğunu anladım.Şaşıp kaldım.Tek kelimesini bile anlamamış ve böyle bir şeyi hiç görmemiştim.Buna rağmen araştırma, yabancı olduğum şeye çekilme hissi karşı konulamazdı.Kendimi tutamıyordum.

Sayfaları arasında sonuna kadar gezinmenin tadını çıkarırken saatler ya da dakikar geçti.Onu iade etmeyi istemiyordum.Belediye kütüphanesinden Almanca Katalanca bir sözlük istedim ve elimdem geldiğince dergide yazanları anlamaya çalıştım.