Pasaklı Tanrıça PDF İndir

tarafından
178
Pasaklı Tanrıça PDF İndir

Pasaklı Tanrıça pdf indir kitabının yazarı Sophie Kinsella´dır.Kitap 2014 yılında basılmıştır ve 446 sayfadan oluşmaktadır.Pasaklı Tanrıça kitabını pdf formatında indir ve oku.

  • Adı:Pasaklı Tanrıça
  • Yazar:Sophie Kinsella, Bige Turan (Çevirmen)
  • Baskı tarihi:Ağustos 2014
  • Sayfa sayısı:446

Sophie Kinsella – Pasaklı Tanrıça Kitabı Ön Okuma

Tabii bu arada mutfakta dönenleri Geiger ailesinin ruhu duymuyor. Salonda serilerini içiyorlar. Her şeyin muhteşem gittiğini sanıyorlar. Trish yarım saat önce mutfağa girmeye çalıştıysa da onu başımdan savdım. Bir saate kalmaz, o ve Eddie masaya oturmuş, gurme bir mönü bekliyor olacaklar. Büyük umutlarla peçetelerini kucaklarına serecek, bardaklarına soda dolduracaklar.

Çılgın bir histeri biniyor üstüme. Bunu yapamayacağımı biliyorum. Ama nedense pes de edemiyorum. Sürekli bir mucize olacak diye düşünüyorum. Her şeye halledeceğim. Bir şekilde başaracağımAh tanrım, gravy sos taşıyor. Fırının kapağını pat diye kapıyorum, bir kepçe kapıyorum ve sosu karıştırmaya başlıyorum. Bana baş kaldıran, topak topak olmuş, kahverengi bir sıvıya benziyor.

Çılgınlar gibi dolapları karıştırıp içine konacak bir şey arıyorum. Un. Mısır unu. Onun gibi birşey işte. Bu halleder. Küçük bir kavanoza el atıyorum
ve beyaz tozdan bir miktar döküyorum, sonra da alnımdaki teri siliyorum. Tamam. Şimdi sırada? Birden aklıma yumurta beyazları geliyor, hâlâ mikserde dönüyorlar. Yemek kitabını elime alıyorum, parmağımı sayfada gezdiriyorum. Tatlıyı değiştirip pavlova yapmaya karar verdim çünkü kitapta tesadüfen şunu okumuştum: “Beze yapmak çok kolaydır.”