Pasifik Bulvarı PDF İndir

tarafından
90
Pasifik Bulvarı PDF İndir

Pasifik Bulvarı pdf indir kitabının yazarı Debbie Macomber´dir.Kitap 2017 yılında basılmıştır ve 400 sayfadan oluşmaktadır.Pasifik Bulvarı kitabını pdf formatında indirebilirsiniz.

  • Adı:Pasifik Bulvarı
  • Yazar:Debbie Macomber, Nilgün Birgül (Çevirmen)
  • Alt başlık:Cedar Cove Serisi 9
  • Baskı tarihi:Mayıs 2017
  • Sayfa sayısı:400

Debbie Macomber – Pasifik Bulvarı Kitabı Ön Okuma

Will Jefferson, eğer Shirley Bliss’le bir ilişkisi olmasını istiyorsa kartlarını dikkatli oynaması gerektiğini biliyordu. Georgia’dan resmen boşandığından beri özgür bir adamdı. Kuşkusuz, parmağındaki alyansın geçmişte ona fazla zararı dokunmamıştı. Gurur duyulacak bir şey değilse de sayısız ilişkisi olmuştu. Bu sadece… bir gerçekti.

Georgia her defasında onu bağışlamış, Will her de fasında sadık kalacağına söz vermişti. Olabildiğince iyi niyetliydi ama sonra cazibesine karşı koyamadığı biriyle tanışıyordu ve, şey, konu güzel kadınlar olunca iradesi sıfırlanıyordu. Bu konuda söyleyebileceği başka şey yoktu. Kendini savunmaya bile teşebbüs etmezdi; işin gerçeği, ortada iki kişinin yaşadığı bir sorun varsa bundan ikisi de sorumluydu, tabii başka şeylerden de. Karısını -eski karısını- aldattığı için vicdan azabından öte şeyler hissediyordu. Asla evlenmemeleri gerekirdi.

Evlilik ikisine de yaramamıştı. Birbirlerine uygun değillerdi, zaman içinde onları bir arada tutan şeyler giderek azalmıştı. Georgia’nın ona gücenmediğini umarak en mutlu yıllarını geçirdiği memleketi Cedar Cove’a
Pasifik Bulvarı dönmüş, yeni bir hayata başlamıştı. Yine o mutlu insan olmak, kendini ailesine, arkadaşlarına, öncelikle kendisine affettirmek istiyordu. Belki Shirley Bliss ona yardan edebilirdi…

Dul olan Shirley’yle sanat galerisini alırken tanışmış, anında onun cazibesine kapılmıştı ama dahası vardı. O dul bir kadındı, o yüzden müsaitti, böylece başkalarıyla ilişkisi olan kadınları baştan çıkarmanın ötesine geçmiş sayılırdı. Yoldan sapma dürtüsünün sebebi ne olursa olsun -can sıkıntısı, elde etme heyecanı, erkekliğini ispatlama- bunu aşmak istiyordu. Bunun yanında, Shirley’ye gerçekten ilgi duyuyordu, yeteneğinden çok etkilenmişti.