Pembe Evdeki Ölü PDF İndir

tarafından
152
Pembe Evdeki Ölü PDF İndir

Pembe Evdeki Ölü PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam 272 sayfadan oluşmaktadır.Kitap polisiye, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Agatha Christie´dir.

Pembe Evdeki Ölü Özet

Pembe Evdeki Ölü PDF İndir, Bay ve Bayan Beresford kahvaltı sofrasındaydılar. Sıradan bir çift… O anda İngiltere’de kahvaltı masalarında karşılıklı oturan yüzlerce yaşlı karı kocadan sadece biri…

Ve yine sıradan bir gündü, haftanın yedi gününden biri. Hava yağacak gibiydi ama o bile kesin değildi. Bay Beresford’un saçları eskiden kızıldı. Hâlâ kızıl saçlarının izleri görülebiliyordu, ama artık ağaran saçları kızıl saçlı insanların genellikle orta yaşlarına ulaştıklarında olduğu gibi kum grisiyle sarımsı kızılın arasında bir tondaydı.

Bayan Beresford’un ise gençliğinde simsiyah olan bukleli saçları da yer yer ağarmışlardı. Hoş bir görüntüydü bu. Bayan Beresford bir ara saçlarını boyamayı düşünmüştü ama sonra doğal halinden daha çok hoşlandığına karar vermişti. Bunun yerine rujunu değiştirerek onu daha canlı gösterecek bir rengi seçmişti.

“İki yalnız yaşlı çift kahvaltı ediyor.Bence birbirlerini tamamlayan çift olmuşlar.” Beresford’lara dışarıdan bakan biri aynen böyle düşünürdü. “Ah, evet, çok hoş insanlar ama tüm yaşlılar gibi son derece
sıkıcı ve tekdüze oldukları da anlaşılıyor.”