Pi PDF İndir

tarafından
574
Pi PDF İndir

Pi PDF İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 672 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı iseAkila Azra Kohen´dır.

Pi konusu ve kısa bir özet

Fi, Çi ve serinin son kitabı olan Pi.. Sürükleyici ve bir  o kadar da bilgilendirici kitap.Okuduğunuz her sayfada heyecanlanacak ve diğer sayfada neler olacak diye sizleri merak ettirecek ender kitaplardan bir tanesidir.

Dinden toplumsal olaylara, psikolojiden cinselliğe ve siyasetten bilime kadar bir çok konuda sizleri bilgi sahibi yapan her şey tarafından harmanlanmış bir kitap.Kitabın içeriğini takip edenler ve gündemi takip edenler, kitabın içerisinde ki karakterleri gerçek hayattaki karakterler ile karşılaştıracaktır.

Kitabın Adı Pi
Yazar : Akila Azra Kohen
Baskı Tarihi : Temmuz 2015
Sayfa Sayısı : 672
Kitabın Türü : Edebiyat, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Destek Yayınları
Ülke : Türkiye

Pi PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Pi PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR