Rüyadan Uyanmak PDF İndir

tarafından
125
Rüyadan Uyanmak PDF İndir

Rüyadan Uyanmak pdf indir kitabının yazarı Michael Langford´dur.Kitap 2008 yılında basılmıştır ve 198 sayfadan oluşmaktadır.Rüyadan Uyanmak kitabını pdf formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

Michael Langford – Rüyadan Uyanmak kitabı Ön Okuma

 1. Egonuz, Farkındalığı îzleme Farkındalığı Yön- temi’ni uygulamanıza izin vermezse, Serbest Bırakma Yöntemi sonraki en iyi seçim olur.
 2. Farkındalığı îzleme Farkındalığı Yöntemi, Serbest Bırakma Yöntemi’nden daha verimlidir.
 3. Bu nedenle, egonuz uygulama yapmanıza izin verecekse, Farkındalığı îzleme Farkındalığı Yöntemi ilk seçiminiz olmalıdır.
  A. Kişi geçmişte insanlara öğretilen binlerce uygulamaya bakarsa, Farkındalığı izleme Yöntemi’nin acının ve egonun sonunu getirecek en doğrudan ve en hızlı araç olduğunu görecektir.
 4. Farkındalığı îzleme Farkındalığı Yöntemi son- suz-daimi-farkındalık-sevgi-mutlulukta yaşamak için en doğrudan ve en hızlı araçtır.
  RÜYADAN UYANMAK
 5. Kişi geçmişte insanlara öğretilen binlerce ruhsal uygulamaya bakarsa, Serbest Bırakma Yöntemi acının ve egonun sonunu getirmekteki en hızlı ve en doğrudan ikinci araçtır.
 6. Kişi geçmişte insanlara öğretilen binlerce ruhsal uygulamaya bakarsa, Serbest Bırakma Yöntemi son- suz-daimi-farkındalık-sevgi-mutlulukta yaşamak için en doğrudan ve en hızlı ikinci araçtır.
 7. Serbest Bırakma Yöntemi, Farkındalığı İzleme Farkındalığı Yönteminden daha kolaydır -yorgun ve uykulu olsanız bile.
 8. Egonuz, Farkındalığı İzleme Farkındalığı Yön- temi’ni uygulamanıza izin vermezse, bir yıl boyunca Serbest Bırakma Yöntemi’ni uygulayabilirsiniz. Daha sonra Farkındalığı İzleme Farkındalığı Yöntemine dönebilir ve yalnız bunu uygulayabilirsiniz.
 9. Ya da dilediğiniz kadar çok yıl boyunca Serbest Bırakma Yöntemi’ni uygulamaya devam edebilirsiniz.
 10. Hayatınızın geri kalan kısmında ya Farkında- lığı İzleme Farkındalığı Yöntemi’ni ya da Serbest Bırakma Yöntemi’ni uygulamalısınız.
 11. Bedeniniz yaşadığı sürece bu uygulamaya devam etmenizin sebebi..