Rüyalar Gerçek Olsa PDF İndir

tarafından
1054
Rüyalar Gerçek Olsa PDF İndir

Rüyalar Gerçek Olsa PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 408 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Julia Quinn´dır.

Rüyalar Gerçek Olsa konusu ve kısa bir özet

Penelope Featherington en yakın arkadaşının ağabeyine âşık olmuştur. Ömrünün yarısını onu uzaktan izleyerek geçiren Penelope, onun hakkındaki her şeyi bildiğini düşünmektedir, ta ki en gizli sırrını öğrenip aslında genç adamı hiç tanımadığının farkına varana dek.

Colin Bridgerton tutkuları ve unvanları yüzünden içten içe ağabeylerini kıskanan, Leydi Whistledown’ın Cemiyet Gazetesi’nde ne kadar yakışıklı olduğuna dair yaptığı yorumlar dışında dünya üzerinde kalıcı hiçbir şey bırakamadığından şikâyet eden gözde bir bekârdır.

Hayatın sıradanlığından yorgun düşmemek ve annesinin evlilik konusundaki ısrarlarından kurtulmak adına sık sık ülke dışına seyahatler yapmaktadır. Fakat bu kez Londra’ya geri döndüğünde hayatında bir şeylerin değişmiş olduğunu keşfeder – özellikle de Penelope Featherington’un! Penelope’nin de kendine sakladığı bir sırrı vardır. Colin bu sırrı öğrendiğinde bunu bir tehdit olarak mı görecektir, yoksa bu sır ne olursa olsun mutlu sonu etkilemeyecek midir?

Adı : Rüyalar Gerçek Olsa
Yazar : Julia Quinn
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 408
Kitabın Türü : Tarih
Orijinal Adı : Romancing Mister Bridgerton
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Epsilon Kitabevi

Rüyalar Gerçek Olsa PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Rüyalar Gerçek Olsa PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR