Sadece Aptallar 8 Saat Uyur epub indir
İnsan ve Toplum,  Kişisel Gelişim PDF İndir

Sadece Aptallar 8 Saat Uyur PDF İndir

Sadece Aptallar 8 Saat Uyur PDF indir, Kitabın yazarı Erdal Demirkıran‘dır. Kitap 2017 yılında basılmıştır. Sitemizden Sadece Aptallar 8 Saat Uyur e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Kişisel Gelişim ve İnsan Ve Toplum kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Sadece Aptallar 8 Saat Uyur
  • Yazar: Erdal Demirkıran
  • Baskı tarihi: Nisan 2017
  • Sayfa sayısı: 273

Sadece Aptallar 8 Saat Uyur Tanıtım Bülteninden

Aklı başında olan hiçbir insan, ömrünün üçte birini yastığa bağışlamaz.

Bu kitap,
“Erişkin bir insan günde en az 8 saat uyumalıdır.” palavrasını ve / veya önyargısını kırarak 8 saat uyumanın bir alışkanlıktan ibaret olduğunu öğretmektedir. 4 saat uyuyarak 8 saat uyumuş gibi zinde uyanmayı da anlatan kitap, bunun nasıl yapılabileceğini öğretmektedir.

Matematik Diye Bir şey Var
60 yıl yaşadığı varsayılan sıradan bir insan, ömrünün 15 yılını çocuklukta, 15 yılını ıvır zıvır işlerde, 20 yılını da uykuda geçirmektedir ki bu hesapla geriye 10 yıl kalır. Ancak bu aynı sıradan insan, 8 saat yerine 4 saat uyursa, ömrünün sadece 10 yılını uykuda geçirecek ve böylece 10 sene daha fazla yaşamış olacaktır. Bunu başardığında ise sıradanlığı sona erecek ve sıra dışı başarılar elde edecektir; çünkü sıra dışı başarılar elde edenler tüm başarılarını bu ikinci 10 yıla borçludurlar. Keops, Da Vinci, Edison, Newton, Dostoyevski, Armstrong gibi…

Kişisel Gelişim Romanı
Aslında uyku sıkıcı bir konudur. Çevrenizde biri uykudan bahsedince esnemenize engel olamazsınız çoğu zaman. Ancak yazar bu konuyu roman formatında işleyerek öyle eğlenceli bir hale getirmiş ki; kitabı bitirmeden uyumak neredeyse imkânsız gibi. E tabi kitabı bitirdikten sonra da…

Aşşağıdan Erdal Demirkıran Sadece Aptallar 8 Saat Uyur e-Kitap indirebilirsiniz.| Sadece Aptallar 8 Saat Uyur PDF indir veya okuyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir