Sadece Sarılıp Uyuyacağız PDF İndir

tarafından
198
Sadece Sarılıp Uyuyacağız PDF İndir

Sadece Sarılıp Uyuyacağız PDF İndir 2019 yılında basılmıştır.Kitap 184 sayfadan oluşmaktadır, kitabın yazarı ise Merryliss Taylor´dır.Edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabı satın almak isteyenler için fiyatı 13,20 TL´dir.

Her gün yollarda, otobüslerde veya farklı alanlarda ki yanınızdan geçen kişilerin bir gün hayatınızı değiştireceği aklınızın ucuna geldi mi ?

Bu olay bana her zaman garip gelmiştir.Sevmediğiniz ve önemsemediğiniz bir kişinin sizin hakkınızdan bir şeyler demesi ve o kelimeleri ciddiye almamamız bize neler kaybettirdi ?

Bir yere vaktinde gitmek yada gitmemek, bir kişiyle tanışmak yada ondan kaçmak bize neler kaybettirdi hiç düşündünüz mü ?

Gerçekten de dün sevmediğimiz kız yada oğlan yarın sen sevdiğimiz arkadaşımız yada sevgilimiz olabilir.

Sadece Sarılıp Uyuyacağız PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

TIKLA İNDİR