Sadece Senin İçin PDF İndir

tarafından
109
Sadece Senin İçin PDF İndir

Sadece Senin İçin Planı PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 336 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Patricia Scanlan´dır.

Sadece Senin İçin konusu ve kısa bir özet

Bu kitap çok özel biri için yazıldı…
Senin için!

Günlük koşuşturmacan arasında biraz nefes alman ve kendini şımartman için. Bu kitabı yağmurlu soğuk bir kış gününde sıcacık bir sobanın yanında veya yumuşacık bir battaniyenin altında oku. Ya da sıcak bir yaz günü kumsalda, ulu bir ağacın serin gölgesinde, tembel bir hamakta…

Sadece Senin İçin’i okurken küçük atıştırmalıklar da sana eşlik etmeli mutlaka… Kahveyle çikolata, çayla tarçınlı kurabiye, peynirle simit. Ya da sen ne istersen…

Unutma, bu kitabı kendini ödüllendirmek için okuyorsun.Tüm özel günlerin kutlu olsun.

Bir yol ayrımına geldiler.
“Ben bu taraftan gidiyorum,” dedi adam. Sağı gösteriyordu.
“Ben de diğerinden,” dedi kadın adama gülümseyerek.
“Yaşamın olduğu yerde umut vardır,” dedi adam ve sanki dünyanın en doğal şeyini yapıyormuş gibi içtenlikle kadının sırtını sıvazladı. Birbirini avutmaya çalışan iki yabancı, kucaklaşıp öylece durdular. Ve kendi yollarına gitmeden önce son bir kez birbirlerine gülümsediler.

Kitabın Adı Sadece Senin İçin
Yazar : Patricia Scanlan
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 336
Kitabın Türü : Edebiyat, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Novella Yaınları
Ülke : Türkiye

Sadece Senin İçin PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sadece Senin İçin PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR