Sadece Şeyma PDF İndir

tarafından
316
Sadece Şeyma PDF İndir

Sadece Şeyma PDF İndir , kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap 176 sayfadan oluşmaktadır.Kitabı satın almak isteyenler için fiyatı, 17,45 TL´dir.Kitap çıktığı günden itibaren 40.000 satılmıştır.

Sadece Şeyma Özet

Aklıma gelen ilk anım neydi ?

Babamın ve annemin bana sarıldığı aklıma geliyor.Hepimizin mutluluktan güldüğünü hatırlıyorum ve anneannemin masallarını hatırlıyorum.

Hatırladığım ilk anılarım bunlar, bulutların üzerindeymişim gibi anlatıyorum, sonrası ise fırtına… Herkesin yaşadığı gibi…

Bende beni çok seven bir babanın ve annenin kızıyım, kucağımda uyumayı çok seven de bir kızım var, bu kitabı okurken bunlara dikkat edip okumanızı öneririm.

Sadece Şeyma Kitabı PDF İndir

Kendisini ilk olarak Acun Ilıcalı ile tanıdığımız Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde çıkardığı Sadece Şeyma isimli kitabı ile gündeme oturmuştu.

Kitap ilk çıktığı günden itibaren yaklaşık olarak 40.000 satış yapmış ve ikinci baskı için tekrar yola çıkmıştır.

40.000 satış yapan kitap, toplam da Şeyma Subaşı´ya 700.000 TL kazandırmıştır.

Sadece Şeyma kitabını pdf indir olarak aşağıda ki indir butonunun hemen altında ki linke tıklayarak indirip okuyabilirsiniz.

Sadece Şeyma Kitabı İle İlgili Yorumlar

Ekşi Sözlük–

Ünlü biri olmasının farklı faktörlere bağlı olmasının yanı sıra, kitabına da kendi ismini vermesi, kitap da kendinden çokça bahsedeceği anlamına gelir.Bu da egoist ve benlik duyguları ile yazılmış bir kitap olduğu ortaya çıkıyor.Acaba ilk olarak Acun Ilıcalı ile beraber olmadan, partilere katılmadan ve diğer aktiviteleri yapmadan kimsenin umrun da olurmuydu ?

Cüneyt Özdemir

Youtube üzerinden video çekerek Sadece Şeyma isimli kitabı eleştiren Cüneyt Özdemir´den kitap ile ilgili bir kaç yorumunu sizlerle paylaşacağız.

Yazmış olduğum kitap sayısı toplam 13 ve sadece bir tane editör ile çalıştım fakat sen 1 kitap yazdın ve 3 editörle çalıştın, Kitabının içeriği güzel ve iddalı … Kitabının güzel bir yerlere geleceğini düşünüyorsun o zaman gel beraber okuyalım ve konuşalım…

bu siteyi SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDA PAYLAŞINIZ !!!