Sahra PDF ve EPUB İndir

tarafından
184
Sahra PDF ve EPUB İndir

Sahra PDF ve EPUB İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 640 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Burcu Demet´dır. Yol Arkadaşım kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 18,88 TL´dir.

Sahra konusu ve kısa bir özet

Polisiye, gizem ve sevgi dolu bir kitap

Sahra, ailesini bir trafik kazasında kaybettikten sonra Vatan dışında yaşamış. Resmen bir kafeste yaşamış. Ona hep kimseyi sevme, güvenme denilmiş. Abisi Levent’i dahi göremiyormuş. Abisinin dostu Mirza’ya kendini bildi bileli aşık. fakat Ona çok Irak.

Yıllar sonra abisi Levent’in Onu Türkiye’ye çağırması ile abisinin işlerini Çağ alıyor. Ve sonsuz aşkı olan Mirza ile karşılaşıyor. Sahra Mirza’nın Onu ayrım etmesini istiyor ve nihayetinde ayrım ediliyor.

Mirza, ilk başta Sahra’ya intikam ile yaklaşıyor. Sonra tutuluyor. sonrasın da da Onu kaybetmemek için evleniyor. Evliklerinden bir hafta sonra Sahra’yı kaybediyor. Sahra abisi, Levent’i kurtarmak için uğraşırken patlamada ölüyor.

Adı : Sahra
Yazar : Burcu Demet
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 640
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Postiga

Sahra PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sahra PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR