Şaki PDF indir

tarafından
125
Şaki PDF indir

Şaki PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarka 184 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Murat Ağırel´dir.

Şaki ÖZET

Şaki PDF indir özet, Yıl 2013… Yer Konya´nın Ereğli ilçesi… Şimdilerde kimsenin hatırlamadığı bir haber ajanslara düştü.Başlık aynen şuydu ” Konya da 40 günlük bebek soğuktan öldü” Hayatı daha tanıyamamış 21 yaşındaki Maviş Eşme´nin bebeği soğuktan donarak öldü.

2 çocuğu ile birlikte camları kırık olduğu için naylonla örtülü tek odalı kerpiç evde kalıyordu.Türkiye´nin özeti gibi bir hayatı vardı bu genç kadının.Aslında pencereli naylonla kaplı ev onun için yeni bir başlangıçtı.Çünkü o eve daha yeni taşınmışlardı.

Öncesinde tarlada kalıyordu.İkiye bölünmüş olan tek odalı bölümünde oturan ve eşi askerde olan 2 çocuk annesi, çocuğunu emzirmek için gece uyandı.Henüz nüfusa kayıt ettirmediği oğlunu yatağında hareketsiz ve burnundan kan gelmiş görünce çığlık attı.

Üst katta ve bitişiğindeki evde kalan yakınları yardıma koştu.Ancak Ayaz bebeğin öldüğü anlaşıldı.Ailesi sabah saatlerinde ise defin işlemleri için ölüm raporu almak üzere Ereğli 2 No´lu Sağlık Ocağı´na gitti.

Eve gelen sağlık görevlileri, vücudunda darp, yara ve boğulma izi bulunmayan Ayaz´ın ölümünden şüphelenip polise haber verdi.