Saklı Öpücük PDF ve EPUB İndir

tarafından
90
Saklı Öpücük PDF ve EPUB İndir

Saklı Öpücük PDF ve EPUB İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 472 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Deeanne Gist´dır. Saklı Öpücük kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13,89 TL´dir.

Saklı Öpücük konusu ve kısa bir özet

Teksas Eyaleti polisi Lucious Landrum azılı Comer Çetesi’ni yakalamaya kararlıydı. Bunun için hayatını ortaya koymuştu. Ama Georgie… Ah Georgie!.. Bir kadının saçının teli için perişan oluyordu. Hayatı boyunca soyguncularla çatışmış, sayısız çeteye baskın düzenlemiş, defalarca ölümle burun buruna gelmişti ama asla bu ufak kadını karşısında gördüğü zamanki gibi gerilmemişti.

Ah! Bu kadın onun sonu olacaktı…

Georgie bağımsızlığın tadını çıkarıyordu. Kasabanın kadınlarının aksine kendine ait bir evi ve işi vardı. Tabii Lucious gelene kadar… Bu küstah adam bir anda ortaya çıkmış, işine ortak olmuş ve genç kadına emirler yağdırmaya başlamıştı. Evet, yüreğini titretecek kadar yakışıklı olabilirdi ama özgürlüğünü elinden almak…

İşte bu imkânsızdı!

“Gist, muhteşem karakterlerle yine karşımızda. O; bağımsız kahramanların ve kalbi eriten aşkların ustası…” Romantic Times

“Yürekleri ısıtan, harika bir aşk hikâyesi…” The Heart

“Bu okuduğunuz ilk Deeanne Gist romanı olabilir ama emin olun son olmayacaktır.” The Well-Dressed Branch

“Karakterler her sayfada daha güçlü, daha aşk dolu.” CBA Retailers Magazine

Adı : Saklı Öpücük
Yazar : Deeanne Gist
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 472
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Sonsuz kitap

Saklı Öpücük PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Saklı Öpücük PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR