Sarı Odanın Esrarı PDF İndir

tarafından
141
Sarı Odanın Esrarı PDF İndir

Sarı Odanın Esrarı PDF İndir kitabı 2006 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 208 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, polisiye, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Gaston Leroux´dır.

Sarı Odanın Esrarı konusu ve kısa bir özet

Hayatlarını bileme adamış olan Prof. Stangersın ve kızı bilimsel çalışmalarını sürdürebilmek için Fransa’da bir şatoya yerleşirler.
Yaşamaya karar verdikleri bu yeni yerde herkes kendi özel dünyasını yaratmış, gelecekle ilgili planlarını kurmuştur. Matmazel Stangersın şatodaki sarı odasında sükünet içindeki hayatını sürdürürken bu mutluluğu bir anda bitiriverir. kimliği belirsiz biri ya da birileri imkansız görünse de genç kadının odasına girer ve onu öldürmeye çalışır.

Hakkını yemeyelim evet olay çok ilginçti. Ama bence 20. yüzyılın en iyi polisiye kitabı değildi. Ve artık bu kitaptan sonra eminim ki o yüzyıldaki bütün polisiye kahramanlar ve kurgular birbirine benziyor. Şimdiki Grange furyası gibi.

Kitabın Adı Sarı Odanın Esrarı
Yazar : Gaston Leroux
Baskı Tarihi : 2006
Sayfa Sayısı : 208
Kitabın Türü : Edebiyat, polisiye, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Altın Kitaplar
Ülke : Türkiye

Sarı Odanın Esrarı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sarı Odanın Esrarı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR