Şehvetin Esiri PDF İndir

tarafından
110
Şehvetin Esiri PDF İndir

Şehvetin Esiri pdf indir kitabının yazarı Nicole Jordan´dır.Kitap 2011 yılında basılmıştır ve 368 sayfadan oluşmaktadır.Şehvetin Esiri kitabını pdf formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

  • Adı:Şehvetin Esiri
  • Yazar:Nicole Jordan, Nil Bosna (Çevirmen)
  • Alt başlık:Notorious Serisi 4
  • Baskı tarihi:Aralık 2011
  • Sayfa sayısı:368

Nicole Jordan – Şehvetin Esiri Kitabı Ön Okuma

Örtüler davetkâr bir şekilde katlanmıştı. Gcııç kız başka bir şeye odaklanma telaşıyla hızla bakışlarını kaçırdı. “Sanırım çılgın partilerini burada yapıyorsun?” diye sordu. Keli bu sorunun saldırganlıktan mı, meraktan mı yoksa zaman kazanmak için mi sorulduğundan emin değildi. “İyi yetiştirilmiş genç bir bayan çılgın partiler hakkında ne bilebilir ki?” dedi alçak bir sesle.

“Tanıdığım çoğu centilmen Hcllfırc Cemiyeti’nin üyesi, bu yüzden söylentileri duydum … Topluluklarında ne çeşit ahlaksız sapkınlıklar yaşandığını tahmin etmek hiç zor değil.” Keli Hcllfırc Cemiyeti’ndeki kişilerin çapkınlıkları ve maceralarıyla dile düşmüş olduklarını biliyordu. Fakat onların seçkin tabakalarına katılmak iizerc hiç davet edilmemişti. “Oldukça uztın zamandır çılgın bir parti düzenlemedim,” dedi kuru bir şekilde. “Bir çapkın olmadığına beni inandıramazsın.”

“Öyleyse denemeyeceğim,” diye cevap verdi Keli. “Fakat yatakta tek eşli olduğumu söylemeden edemeyeceğim. Ve sapkınlıklara özel bir merakım olmadığını.” Raven ellerini kenetleyip uzaklara baktığında, Keli onun sadece sinirli göründüğüne karar verdi. “Eğer seni rahatlatacaksa, hovardalıklarımı kontrol altına almaya çalışacağıma söz veriyorum. Başarısız olursam beni yeniden vurabilirsin.”

Bu kasti iğnelemeyle geııç kızın güzel yüzünde sert bir kaş çatışı belirdi. “Sana bu konuda üzgün olduğumu söylemiştim.” Keli içini çekti. “Doğru, söylemiştin. Hadi artık buna bir son verelim, olur mu?”