Şehvetin Esiri PDF İndir

tarafından
211
Şehvetin Esiri PDF İndir

Şehvetin Esiri PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 472 sayfadan oluşmaktadır.Polisiye, Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı  Nicole Jordan ´dır. Şehvetin Esiri kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,00 TL´dir.

Şehvetin Esiri konusu ve kısa bir özet

Annesinin yatakta son nefesine kadar nasıl bir aşk acısını çektiğine bilen kızı hayatına hiçbir zaman bir erkek sokmamaya karar verir.Aradan zaman geçer ve adı kötü şöhrete çıkar, bir kumarhane sahibinden evlenme teklifi alır ve kabul etmek zorunda kalır.

Ötü şöhretten kurtulmak için evlendiği kurtarıcısıyla en vahşi fantezileri beraber tatması ve ihtiras ile yüzleşmesine ve bu hislerle mücadele etmesine sebeb olur.

Adı : Şehvetin Esiri
Yazar : Nicole Jordan
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 368
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Ecstasy
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Şehvetin Esiri PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Şehvetin Esiri PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR