Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk PDF İndir

tarafından
106
Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk PDF İndir

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 214 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Kevin Sampsell´dır.Aşk Peşinde Bir Yıl kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 10,42 TL´dir.

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk konusu ve kısa bir özet

Bir erkeğin ağzından bir aşkın beş yılının bütün ayrıntıları bu kitapta. Heyecan, heves, merak kısacası kocaman bir aşk. Karşısından ise günlük hayatın olanca ağırlığı. Hangisi kazanacak dersiniz?

Yanımdayken bile gitmenden korkacağımı, bu aşkın içimi çok yakacağını biliyordum artık. Ben bu hikâyeyi içinde sen varsın diye seviyorum. Ben bu hikâyeyi içinde sen varsın diye yazıyorum. Ben bu hikâyeyi içinde sen varsın diye yaşıyorum. Ben bu hikâyeyi içinde olduğunu bil diye sana veriyorum. Sana hiç hikâye yazdılar mı sevgilim?

Bu son derece sürükleyici romanda , Kevin Sampsell okuyucuya, birbirlerine gönülden bağlı iki sevgilinin itiraf ve aşk dolu hikayesini anlatıyor.

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk, aşktan umudunu kesmeyenlere!

Adı : Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk
Yazar : Kevin Sampsell
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 214
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Netus

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR