Sen Gelmeden Önce PDF İndir

tarafından
514
Sen Gelmeden Önce PDF İndir

Judith McNaught tarafından yazılan Sen Gelmeden Önce PDF İndir yaparak mobilden veya bilgisayardan okuyabilirsiniz.

SEN GELMEDEN ÖNCE ÖZET

Sheridan Blomleigh’in küçüklüğü bir Beygir arabasında, babasıyla beraber Mesut bir gezgin gibi Amerikan köylerinde dolaşarak geçmiştir. Ancak on dört yaşına bastığında dairede kalmış teyzesinin kötü eğitimi altına girmek zorunda kalır.

Zengin genç öğretmen adaylarına eğitim veren bir okulda öğretmenlik yapmaya başladığında, öğrencilerinden Charise’in bir zengin lordla evlenmek üzere İngiltere’ye gideceğini öğrenince, hayatında Yepyeni bir yaşam açma isteği ile ona yardımcı olur. Charise, gemide karşılaştığı ve beğendiği kişiyle bir limanda inip kaybolunca, Sheridan, Londra’ya Biricik başına gidip Charise’in nişanlısına hesap vermek zorunda olduğunu düşünür.

Ancak Londra’da beklenmeyen bir Hadise olmuş ve Charise’in nişanlısı bir kazada yaşamını yitirmiştir. Lord Stephen Westmoreland yüzünden yaşanan bu Durumu kıza açıklamaya çalışırken bir vinç kızın başına çarpar. Çarpmanın etkisiyle kendisini kaybeden kızı acil olarak doktora götürür.

Kitabın orjinal ismi Until You, yazarı ise Judith McNaught´ır.Türkçeye uyarlanan ismi ise Sen Gelmeden Önce PDF İndir olmuştur.

Sizlere tavsiye edeceğimiz bir kitap daha var.Grinin Elli Tonu PDF İndir yaparak bunuda okuyabilirsiniz.