Senden Bebek İstiyorum PDF ve EPUB İndir

tarafından
82
Senden Bebek İstiyorum PDF ve EPUB İndir

Senden Bebek İstiyorum PDF ve EPUB İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 616 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Aslıhan Akagöz´dır. Senden Bebek İstiyorumkitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,23 TL´dir.

Senden Bebek İstiyorum konusu ve kısa bir özet

Senden bebek istiyoruma bir gün önce akşam başladım elime bir türlü alamadım fakat dayanamayip bitirdim. İki kuzen ve babaannelerinin vasiyeti.

İlk torun veren şahıs mirası alır.

İkisinin kabul etmesi kendilerine Müsait hatunları bulmaları ve gelen sevi sahneleri çerezlik bir kitaptı altı Çehre sayfa da olsa. fazla çok hoş diyemem fakat böyle canınız sıkıldı okumak isterseniz okunacak bir kitap. Eleştiri babinda çok şey yazabilirım fakat Gene de sevdim kitabı sevi okumayı sevdiğim için konu olsa kifayet oluyor demekki:)

Adı : Senden Bebek İstiyorum
Yazar : Aslıhan Akagöz
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 616
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Postiga Yayınları

Senden Bebek İstiyorum PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Senden Bebek İstiyorum PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR