Seni Özlüyorum PDF ve EPUB İndir

tarafından
74
Seni Özlüyorum PDF ve EPUB İndir

Seni Özlüyorum PDF ve EPUB İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 344 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, aşk ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Louise Douglas´dır. Seni Özlüyorum kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,81 TL´dir.

Seni Özlüyorum konusu ve kısa bir özet

hoş bir hikayeydi. Etkilemedi desem yalan olur.Betimlemeler bazen çok ayrıntılıydı. Ayağını kaşıyıp sağ kolunu masaya uzattı gibi. fakat belkide bu kadar ayrıntı orda bulunduğunuz hissini veren ve sizi hikayenin içine çeken. Tomas ve John’un hikayesi dahi epey etkiliyor. Belle, bir öyle bir böyle olduğu için her iki karakterinde hayatları ters gidecektir.

Adı : Seni Özlüyorum
Yazar : Louise Douglas
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 344
Kitabın Türü : Edebiyat, aşk ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Seni Özlüyorum PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Seni Özlüyorum PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR