Sevme Sanatı PDF İndir

tarafından
1534
Sevme Sanatı PDF İndir

Sevme Sanatı PDF İndir kitabı 2006 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 180 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, Kişisel gelişim kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Erich Fromm´dır.

Sevme Sanatı konusu ve kısa bir özet

Sevdiği bir şey hakkında bilgisi olmayan tam anlamıyla sevmiş olamaz.Hiç bir şey yapamayan ise yaptığı işlerden hiçbir şey anlamaz.Anlamayan insan ise değersiz bir varlığa dönüşür.Bir şey hakkında ne kadar çok bilgi varsa onu o kadar çok seversin demektir.

Okuyucu Yorumları

Yazarın ilk defa bir kitabını okuma fırsatı buldum.Sevmek ve sevgide kalmak için yollar gösteriyor ve gerçekten sevginin ne anlama geldiğini ve nasıl kazanılacağını gösteriyor.Bir kişiyi gerçekten seviyorum diyorsanız bu kitabı tekrar tekrar okumalısınız.

Kitabın Adı Sevme Sanatı
Yazar : Erich Fromm
Baskı Tarihi : Ağustos 2006
Sayfa Sayısı : 180
Kitabın Türü : Aşk, kişisel gelişim
Dil : Türkçe
Yayın Evi : İlya yayınevi
Ülke : Türkiye

Sevme Sanatı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sevme Sanatı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR