Şeytan Marka Giyer PDF İndir

tarafından
128
Şeytan Marka Giyer PDF İndir

Şeytan Marka Giyer PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 446 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Lauren Weisberger´dır. Şeytan Marka Giyer kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 24,05 TL´dir.

Şeytan Marka Giyer konusu ve kısa bir özet

Kentte yolumu bulmaya çalışırken sıkıştığım ölümcül kavşağa doğru bir yığın sarı taksi kükreyerek atağa kalktığında. da!ıa 17. Sokak ile Broadway’in kesiştiği noktadaki ışık yeşile lam dönmemişti bile.Çılgın öğle trafiğinde kendimi bir parçacık rahatlatabilmek için aklımdan ha bire bunları geçiriyordum. O anda kullandığım küçük araba olduğu yerde vahşi bir biçimde iki kez silkelendikten sonra ileri kırlaşarak kavşağa doğru ilerlemeye başlayınca kalbim göğsümde pır pır etti.

Hiç beklemediğim bir hıza kavuşmuş gidiyordum. hem de büyük bir hıza. İkinci viteste olup olmadığımı bir de gözümle kontrol edeyim derken dikiz ay itasından bir taksinin giderek yaklaştığını fark ettim ve tek yapabildiğim bütün gücümle fren pedalına saldırıp ayağımı sıkıştırıp topuğumu kırmak oldu. Allah kahretsin! Paniğe kapıldığım anlarda asla ve kesinlikle zarif bir biçimde davranmayı başaramadığım için yine yedi yüz dolarlık bir ayakkabıyı kurban etmiştim.

Bu ay içinde gerçekleşen üçüncü topuk kırma hadisemdi bu. Araba durduğunda adeta bir ferahlık hissettim (hayatımı kurtarmaya çalışırken debrivaja basm a\ı ihmal etmiştim elbette). Kıymetli Maııolo’larımı çıkarıp yan koltuğa fırlatmak için birkaç saniyem vardı (eğer dört bir yandan gelen öfkeli korna sesleri ve çeşitli biçimlerde beyan edilmekte olan küfürler sayılmazsa bunların huzurlu saniyeler olduğu söylenebilirdi). Terden ıslanan ellerimi kurulam ak için, son dakikalarda yaşadıklarım dan ötürü acımaya başlayan popom u sımsıkı saran süet Cuıcci pantolonumdan başka bir şey voktu ortalıkta.

Parm aklarım artık uyuşmuş bulunan kalçalarımı saran yum uşacık süet üzerinde ıslak izler bırakmıştı. Normal vitesli, üstü açılan bu 84.000 doları öğle kalabalığında şehrin türlü belayla dolu merkezinde sürmeye çalışmak aşırı derecede sigara içme arzusu uyandırıyordu içimde. O sırada göğüs kılları karısı tarafından örülmüş kazağından tehditkâr bir biçimde dışarı fırlamış esmer bir şofor. “Ne biçim araba kullanıyorsun kadın?” diye haykırdı. “Ne sanıyorsun burayı. Tanrı’nın belası bir kurs sahası mı? Çekil yoldan!”

Adı : Şeytan Marka Giyer
Yazar : Lauren Weisberger
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 446
Kitabın Türü : Edebiyat,Roman
Orijinal Adı : The Devil Wears Prada
Dil: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Şeytan Marka Giyer PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Şeytan Marka Giyer PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK