Sınırları Zorlamak PDF İndir

tarafından
209
Sınırları Zorlamak PDF İndir

Sınırları Zorlamak PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 416 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Katie McGarry´dir.

Sınırları Zorlamak Kitap

Sınırları Zorlamak PDF İndir, “Babam kontrol manyağı, üvey annemden nefret ediyorum, ağabeyim ölü ve annemin… annemin sorunları var. Sizce nasıl olabilirim?” Bayan Collins’in sorusuna vermek istediğim cevap buydu, fakat babamın başkaları üzerinde bıraktığı izlenime verdiği önem dürüstçe cevap vermeme engel olacak kadar fazlaydı.

Bunun yerine üç defa gözlerimi kırpıştırarak, “İyi,” • dedim. Eastwick Lisesinin yeni rehberlik danışmanı olarak görev yapacak olan uzman sosyal hizmetler görevlisi Bayan Collins âdeta ben konuşmamışım gibi davrandı. Bir deste dosyayı zaten darmadağınık olan masasında bir kenara itti ve birçok kâğıdın arasında aranmaya devam etti.

Yeni terapistim sekiz santim kalınlığındaki dosyamı bulduğunda mırıldandı ve yuvarlak kenarında parlak kırmızı bir ruj izi bırakarak kupasından bir yudum kahve içerek kendisini ödüllendirdi. Havada uçları yeni sivrileştirilmiş kalemler ve ucuz kahve kokusu vardı. Sağ tarafımdaki sandalyede oturan babam saatine baktı ve sol tarafımda oturan Batı’nın Kötü Cadısı sabırsızca hareketlendi.

Ben matematik dersimin ilk saatini kaçırıyordum, babam çok önemli bir toplantıyı kaçırıyordu ve Oz’dan gelen üvey annem mi? Onunsa aklını kaçırdığından emindim. “Siz de Ocak ayını sevmez misiniz?” diye sordu Bayan Collins bir yandan dosyamı açarken. “Yeni bir yıl, yeni bir ay, açılacak yeni bir sayfa.”

Bir cevap bile beklemeden devam etti, “Perdeleri beğendiniz mi? Onları kendim diktim.” Aynı anda babam, üvey annem ve ben dikkatimizi, öğrenci otoparkına bakan pencerede asılı duran pembe puantiyeli perdelere verdik. Kötü renk tercihleriyle benim zevkime pek hitap etmeyen bu perde bana fazlaca Küçük £V’i anımsattı. Birimiz bile cevap vermedik ve sessizliğimiz rahatsız bir durum yarattı.

Sınırları Zorlamak İNDİR

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR