Sıra Dışı İşaret PDF İndir

tarafından
110
Sıra Dışı İşaret PDF İndir

Sıra Dışı İşaret PDF İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır.Dünya klasikleri ve  edebiyat kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Larry D. Sweazy ´dır.

Sıra Dışı İşaret konusu ve kısa bir özet

Sizi koruyacağına inandığınız bir tılsımı, koruması yerine zengin olmak için kendinize bir yardım olarak mı görüyorsunuz ? Basit sıradan bir hayat sürerken, ev işleri ile uğraşırken ve hasta bakarken, nerden bilebilirdi ki kendini birden cinayetlerin ortasında bulacağını ?

Ve bu cinayetleri indexlemeleri ile işaretler yardımıyla çözüp sonunda ise hayal kırıklığına uğrayacağını kim bilebilirdi ki ? Sıra dışı işaretler ile yol alıp, cinayetleri çözmeye çalışan bir kişiyi anlatan, akıcı, gerilimi yüksek harika bir kitap.

Kitabın Adı Sıra Dışı İşaret
Yazar : Larry D. Sweazy
Baskı Tarihi : Mayıs 2018
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : Edebiyat, korku, gerilim, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Olimpos Yayınları
Ülke : Türkiye

Sıra Dışı İşaret PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sıra Dışı İşaret PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR