Sisle Gelen Yolcu PDF ve EPUB İndir

tarafından
137
Sisle Gelen Yolcu PDF ve EPUB İndir

Sisle Gelen Yolcu PDF ve EPUB İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 680 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, polisiye ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Jean-Christophe Grangé´dır. Sisle Gelen Yolcu kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 36,75 TL´dir.

Sisle Gelen Yolcu konusu ve kısa bir özet

Kitap bana Armağan olarak geldi ve yazarla tanışmam bu şekilde başladı. Yazarın okuduğum ilk kitabı hem polisiye hem psikoloji ikisini sentezle ile alakadar bence çok başarılı bir yazar. Kitabı okumaya başladığımdan itibaren çok fazla keyf aldım ve okumaya bu hızla devam ettim.Kitabın yazarı kadar keyif veren başka yazar tanımıyorum.

Kitap nasıl başladı nasıl bitti o bağlantıları kurarken özdeş anda duygularıma nasıl dokunabildi hayran kaldım. Şuan yazarın bir Diğer kitabını okumaktayım (kızıl nehirler). Bu kitabı elimden bırakmadan bitirdim. Şuan özdeş şekilde kızıl nehirleri de içten daireye girer girmez elime alıyorum.

Adı : Sisle Gelen Yolcu
Yazar : Jean-Christophe Grangé
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 680
Kitabın Türü : Edebiyat, polisiye ve Roman
Orijinal Adı : Le Passager
Dil: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Sisle Gelen Yolcu PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sisle Gelen Yolcu PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR