Siyah Buz PDF İndir

tarafından
254
Siyah Buz PDF İndir

Siyah Buz PDF indir kitabı yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 384 sayfadan oluşmaktadır.Kitap gerilim, gizem ve edebiyat kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Becca Fitzpatrick´dir.

Siyah Buz Özet

Siyah Buz PDF indir Paslanmış ve yıllanmış olan kamyonet yolda ilerlerken birden durunca Lauren Huntsman korkarak ve irkilerek yerindenfırladı.Uykudan böyle uyandığı için kafası karışıktı ve gözlerini kırpıştırarak uyanmaya çalıştı.Kafasının içi, bir araya getirebilse eski paramparça, yıkık, dökük anılarla doluydu.

Gecenin daha erken saatlerine açılan bir pencereymiş gibi.Şu anda ise o pencere zonklayan kafasının içinde paramparçaydı.Country müzik, gürültülü kahkalar ve tepede asılı duran televizyonlarda NBA´den seçme görüntülerden oluşan bir karmaşa hatırlıyordu.Loş aydınlatma.Yeşil, kehribar ve siyah renklerde ışıldayan düzinelerce cam şişenin sergilendiği raflar.

Siyah.Kafasını güzel yaptığı için o içkiden bir kadeh daha istemişti.Bardağına dökülen içkiyi hemen içti ve bitirdi.” Bir tane daha ” demişti, boş bardağı bara çarparak.Kovboyun kalçasına yaslanıp sallandığını, yavaş bir dans ettiklerini hatırlıyordu.

Onun kovboy şapkasını çalmıştı.Şapka ona daha çok yakışmıştı.Minicik siyah elbisesi, siyah içkisi ve siyaha çalan kötü ruh haliyle uyumlu siyah bir Stetson.Jackson Hole ailesi ile birlikte tatile gelmişti fakat Wyoming´in burunların bir karış havada olduğu kibirli bir insan olduğunu anladı.Fakat bu bok gibi barda ruh halini koruması çok zordu.

Gizlice kaçıp gelmişti ve ailesi onu burada asla bulamazdı.Bu düşünce ufukta parlak bir ışık gibiydi.Birazdan anne ve babasının neye benzediğini bile unutacak kadar sarhoş olacaktı.Yargılayıcı kaş çatışları, daha şimdiden, tuval bezinden akan ıslan boya gibi birbirine karışmaya başlamıştı.