Şizofreni Yalnız Oynanmaz PDF ve EPUB İndir

tarafından
124
Şizofreni Yalnız Oynanmaz PDF ve EPUB İndir

Şizofreni Yalnız Oynanmaz PDF ve EPUB İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 320 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, roman, psikoloji  kategorilerine girmektedir.Kitabın Rahmi Vidinlioğlu ´dır. Şizofreni Yalnız Oynanmaz kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 12,28 TL´dir.

Şizofreni Yalnız Oynanmaz konusu ve kısa bir özet

Gittin! Seni benden, beni senden koparttılar!
 Kahpe bir intihara dönüş bileti gişedeki Azrail!
 Tımarhanelere kaldırdılar beni, kollarıma kocaman serum şişelerinde gözyaşları bağladılar!

 Başlamadan bitti aramızdaki her şey! Sen, “Bitti” bile diyemedin “Başlayan şeyler bit(t)er, ben seni sevmeye başlamadım ki…” derdim!

 Bitti! Her bitiş yeni bir başlangıcın fragmanıydı! Aramızdaki sıradağlar gibi duran aşılmaz engel “Biz arkadaşız…” diye başlayan o çocukça masal değil, gözü dönmüş psikiyatristlerin yazdıkları ufacık bir kâğıt parçasıydı: “Şizofrenik semptomlar…” diye başlayan ve “…gözlem altında tutulmalı!” emir kipiyle noktalanan!

 Ey Kâri! Şimdi dinleyeceğin her şey yalandır… Yalan.. Yalan. Yalan! Bir yalanın utana utana gerçeğe dönüşmesi, tüm gerçeklerin arsızca yalana dönmesi ve neyin gerçek neyin yalan olduğunun artık hiçbir öneminin kalmadığı bir kaosun hikâyesidir… Kocaman, hiçbir şeyle tanımlanamayacak kadar büyük bir acının hikâyesi…

Adı : Şizofreni Yalnız Oynanmaz
Yazar : Rahmi Vidinlioğlu
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 320
Kitabın Türü : Edebiyat, roman, psikoloji
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: İlya Yayınları

Şizofreni Yalnız Oynanmaz PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Şizofreni Yalnız Oynanmaz PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR