Sofi’nin Dünyası PDF ve EPUB İndir

tarafından
2522
Sofi’nin Dünyası PDF ve EPUB İndir

Sofi’nin Dünyası PDF ve EPUB İndir kitabı 1995 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 592 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Jostein Gaarder ´dır. Sofi’nin Dünyası kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 30,00 TL´dir.

Sofi’nin Dünyası ve kısa bir özet

Şu an senin yapƨğın şeye, beƟmleyici bir cümleden (“Çünkü o insan da yaşamaktan memnundur.”) kural belirten bir cümleye (“Bu yüzden öldürülmemelidir.”) varmak denir. Akıl açısından tümüyle mantıksız birşeydir bu. O zaman

insan “Vergi kaçıran bir sürü insan var. Bu yüzden ben de vergi kaçırmalıyım.” diyebilir. Hume hiçbir zaman “-dir”li cümlelerden “- meli”li cümlelere varmamak gerekƟğini ileri sürer. Oysa gazete makalelerinde, parƟ programlarında, meclis konuşmalarında tam da buna öyle çok rastlanır ki… Birkaç örnek vermemi ister misin? – Memnuniyetle. – “İlerleyen bu dönemde insanlar artık kara taşımacılığının yanı sıra uçaklara binmeyi tercih ediyorlar. Bu sebeple daha fazla uçak ve hava alanları yapılmalıdır.” Sence bu cevap mantıklı bir cevap mı ? Hayır… Çevreyi düşünmemiz gerekir.Daha temiz ve oksijeni bol bir yaşam için..

Adı : Sofi’nin Dünyası
Yazar : Jostein Gaarder
Baskı Tarihi : 1995
Sayfa Sayısı : 592
Kitabın Türü : Edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pan Yayıncılık

Sofi’nin Dünyası PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sofi’nin Dünyası PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR