Soğuk Kahve PDF İndir

tarafından
193
Soğuk Kahve PDF İndir

Soğuk Kahve PDF İndir kitabının yazarı Ahmet Batman´dır.Soğuk Kahve kitabı 2013 yılında basılmıştır ve 265 sayfadan oluşmaktadır.Deneme – İnceleme ve edebiyat kategorilerine girmektedir.Soğuk Kahve kitabını pdf formatında hemen indirebilirsiniz.

  • Adı:Soğuk Kahve
  • Yazar:Ahmet Batman
  • Baskı tarihi:1 Nisan 2013
  • Sayfa sayısı:265

Ahmet Batman – Soğuk Kahve

Ne kadar uzaksan o kadar yakınsın, kimseye tam anlamıyla dahil olamazsın ama içten içe kapılırsın. Sırf sevdiğin için kırılırsın, o hastalık olduğunu düşünür, sen kıskanırsın. İstemediğin şeyler olur bazen, inadına yapar.

Olmadık yerlere götürür seni, aklını başka yerlere çeker, orada öyle bırakır, soğuk ya da sıcak fark etmez, sırf yalnızlıktan üşürsün. İnsan ekmek gibi sever bazılarını ve aslında aldatıldığını bilir bazen ve aldatılmak onun sadece başka biriyle sevişmesi değildir.

Senle yemediği tatlıyı başkasıyla yiyorsa bu bile aldatılmaktır, yeter ki hissetmeyi bil. Öyle insanlar seversin ki, hiçbir zaman düşmanın olamaz ve asla onların yeri dolmaz. Bazıları ilk olduğu için farklıdır, bazıları sadece son olacağı düşünüldüğü için…

Yıpranırsın, yıpratırsın, sen farklısındır, farklı seversin, hayal bile edemediği kadar gelişine seversin. Anlamaz ki seni, anlamak istemez, anlayamaz, anlamasını istemezler. Yalnız kalman ve binlerce yazı yazman için tasarlanmıştır belki de bu hayat. Bir kızın kalbine giremezken, binlercesinin kalbinden geçersin.

Öpüşmek de böyle bir şey işte, dudağın yanar, sen yanarsın, o yanar. Hiç öpüşmeden yanarsın, öpüştüm dersin, çok sevdim, çok sevildim dersin… Kendi kendinekaldığındaanlarsınherşeyi,yüzleşirsingerçeklerle, birsokakboşluğunda görmezden gelinirsin, bu muydu sevdiğim, bu muydu uğruna kelimeleri dövdüğüm dersin. O anlamasın, sen anlatma, aldatıldın olum işte, suçu başkasına atma, onun gözlerine at.