Son Ahit PDF ve EPUB İndir

tarafından
117
Son Ahit PDF ve EPUB İndir

Son Ahit PDF ve EPUB İndir kitabı 2008 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 432 sayfadan oluşmaktadır.Tarih, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı David Gibbins´dır. Son Ahit kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 18,75 TL´dir.

Son Ahit konusu ve kısa bir özet

Binlerce sene öncesinde deniz altında bulunan batmış bir sandık… Mısırda kazı sırasında çıkan Anubis Heykeli… Eşcinselliğin ve ensest ilişkinin yaygın olduğu Pompeii şehrinde ki yanardağı patlaması ve sonrasında ki yaşananlar…Deprem sonrasında bulunan yeni keşifler bunların hepsinin bir bağlantısı var…

Kitabın konusu harbiden çok Alaka çekici ama bu kadar Alaka çekici bir konu ancak bu kadar sıkıcı anlatılabilirdi. tamamlamak için kendimi zorlamasam netlikle yarım kalırdı. Karakterler arasındaki konuşmaların uzunluğunu mu söylesem, yapılan açıklamaların epey teknik ve tarih bilgisi gerektirdiğini mi söylesem, olayların birkaç kısım dışında çok durağan olduğunu mu, çevirinin akılalmaz hatalarla yapıldığını mı? Gene de bir küçük merak bütün kitabı bana okutmayı başardı ama öğrendiğimde de,” Bu muymuş başka bir deyişle?” dedirtti. Bu belki de konunun duymadığımız, bilmediğimiz bir teori olmamasından kaynaklanıyor ama bu kadar Menfi istikametleri arasında henüz ayrımlı bir teoriyle karşılaşsam kitap hakkındaki görüşlerim henüz ayrımlı olabilirdi.

Ayrı olarak Gene araştırmadan okuduğum için atik olmamasına Karşın ama özdeş karakterler üzerinden yürütüldüğü için kimi şeyleri tam ortasından okumaya başladım. Okuma ile alakadar çok da büyük bir ayrım yaratmıyor, Hadise Yepyeni bir Hadise bu yüzden ama geçmişte yaşananlardan araya katılan bilgilerin yoksunluğu kimi yerlerde sıkıntı yarattı.

Netice olarak ben okuduğuma çok da hoşnut kalmadım, tavsiye edebileceğim bir kitap değil.

Adı : Son Ahit
Yazar : David Gibbins
Baskı Tarihi : 2008
Sayfa Sayısı : 432
Kitabın Türü : Tarih, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : The Last Gospel
Dil: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Son Ahit PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Son Ahit PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR