Son Hasat PDF ve EPUB İndir

tarafından
109
Son Hasat PDF ve EPUB İndir

Son Hasat PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 208 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Bahadır Yenişehirlioğlu´dır. Son Hasat kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,80 TL´dir.

Son Hasat konusu ve kısa bir özet

Benim fidanımı kim payidar yapacak? Söküp aldıkları fidanımı kimler büyütecek? Benim fidanım, kimlere ana

diyecek ve sokulacak koynuna çaresizce? Babamın putlaştırdığı aşkının ardına sığınarak kendi geleceğini ve mutluluğunu düşünmesi ile ne kadar da benzeşiyor aslında bu yaşananlar. Tek bir farkla; birisi kendi geleceği için oğlunu yağlı iple boğdurur iken, diğeri putlaştırdığı aşkı adına beni var ediyordu.Seğiriyordu babam, annemin üzerinde. En güçlü döl

uzun ve meşakkatli onca yolu katettikten sonra kavuşmayı arzuladığı annemin yumurtasına ulaştı. Annemin yumurtası yine telaşlıydı, yine korkak ve stresli. Babamın dölü, neden böyle davranıyorsun, diyerek nazlandı annemin yumurtasına Daha önceki buluşmalarımızdan hiçbir sıkıntı yaşadın mı, diye sordu. Sorduğu soruya yine kendisi cevap

verdi. Hayır, yaşamadın. Peki, neden hâlâ bu tedirginliğin? Annemin yumurtası kendisine baskı yapan döle daha fazla

dayanamadı ve onu içine alarak sarıp sarmaladı. Bu kavuşmanın neticesinde şimşekler çakmaya başladı ama asla daha önce olduğu gibi değil. Bu küçük dünyada başlayacak olan hayat, diğerlerinden farklıydı. Ortalık toz duman oldu.

Büyük bir keşmekeş ve savruluş… Bir şeyler yanlış gidiyor ama bundan hiç kimsenin haberi olmuyordu. Bu döllenme normal bir döllenme değildi. Daha önceki iki döllenmenin tam aksine her kaydı başka bir diziye ekliyor, sıralamayı bozuyor ve muhabbetin yerine acıları nakşedıyordu zerrelerine.

Adı : Son Hasat
Yazar : Bahadır Yenişehirlioğlu
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 208
Kitabın Türü : Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Timaş Yayınları

Son Hasat PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Son Hasat PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK