Son Moda Saçmalar PDF İndir

tarafından
215
Son Moda Saçmalar PDF İndir

Son Moda Saçmalar PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 416 sayfadan oluşmaktadır. Felsefe ve Sosyoloji kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Alan Sokal´dır. Son Moda Saçmalar kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 15,85 TL´dir.

Son Moda Saçmalar konusu ve kısa bir özet

“Epistemolajik bir bilim düşünülemez, düşünülmesi ilkel ver sersemlik olur. Fakat açık ve temiz bir sistem arayışında bilgi kurmacı bir kez sistem içerisinde ilerlemek için emek vermişse, derhal bilimin düşünsel içeriğini kendi sistemi çevresinde yorumlama ve sistemine uymayan her şeyi reddetme eğilimi gösterir. Diğer yandan bilimcinin de bilgi kurumsal sistematik uğraşını bu denli uzağa götürmeye güçü yetmez… Bu yüzden bilgi kuramcısının gözünden bilimci, ilkesiz bir oportünist olarak görünüyor olsa gerek “

Adı : Son Moda Saçmalar
Yazar : Alan Sokal
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 416
Kitabın Türü : Felsefe ve Sosyoloji
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayınları

Son Moda Saçmalar PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Son Moda Saçmalar PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR