Son PDF İndir

tarafından
243
Son PDF İndir

Son PDF İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Ayşe Kulin´dır.

Son konusu ve kısa bir özet

“Ben seni hiç unutmayacağım,sen beni hiç hatırlamayacaksın…”

Ayşe Kulin’in heyecan verici kaleminin, sürükleyici anlatımının doruk noktalarından biri Son!

Kulin’in daha önceki romanlarından tanıdığımız kahramanların sona eren hikâyeleri…

Son, içinde tuhaf bir sıkıntısı olanların, memleketin hallerine dertlenenlerin, birini hep son gördüğü haliyle hatırlayacağını bilenlerin, ülkeden ülkeye savrulanların, üstüne gidildiğinde gözü hiçbir şeyi görmeyenlerin, aşk yerine umutla yetinmek zorunda kalanların hikâyesi.

Denize doğru akarken birbirine karışan nehirlerin, tesadüflerin,denk gelişlerin, kesişmelerin, hiç unutmayanların, kördüğümleri çözmeyi dileyenlerin romanı Son!

Okuyucu Yorumları

cok içten akici ve yazarin önceki kitaplarin da kalan karakterlerin ne olduğuna dair ışık tutan sıcak bir kitap. Ayse Kulin gerek tarzi gerek dili gerekse hikayeleri ile bana gun.icinde kisa molalar vermemi ve samimi ,bizden insanlari tanimama neden okuyor sirf bu yuzden seviyorum yazari da kitaplarini da… bir de gwnel anlamda kadin karakterlerine ulkenin dönemsel olaylarini aktarmada basarili buluyorum.

Kitabın Adı Son
Yazar : Ayşe Kulin
Baskı Tarihi : 2018
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : Edebiyat, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Everest Yayınları
Ülke : Türkiye

Son PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Son PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR