Suçlu Kim? PDF İndir

tarafından
1203
Suçlu Kim? PDF İndir

Suçlu Kim? PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 224 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı  Jean Luc Luciani´dır. Suçlu Kim? kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 10,48 TL´dir.

Suçlu Kim? konusu ve kısa bir özet

Komiser Roullier ekibi ile beraber Paris´e gider, yanlarında kızları da vardır.Bir gün kızları ile beraber eğlenmek için lunaparka giderler ve kızları korku trenine binmek ister.Korku trenine binen iki kız eğlenirken, bir çığlık sesi duyulur ve korku treninden bir adam yere düşer.

Karanlıkta hiçbir şey görünmüyordur hemen ışıklar açılır ve Komiser kızının elinde cinayet silahı vardır.İşin ilginç yanı ise kızın ellerinde kan izi vardır ve kız hiçbir şey hatırlamamaktadır.

Komiser, kızının bu olaydan kurtarmak ve aklamak için tam 48 saati vardır.Olayda ki bütün deliller katilin kız olduğunu gösterse de komiser, kızını bu durumdan kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Adı : Suçlu Kim?
Yazar : Jean Luc Luciani
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 224
Kitabın Türü : Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Carpe Diem Kitap

Suçlu Kim? PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Suçlu Kim? PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR