Sürgün PDF İndir

tarafından
400
Sürgün PDF İndir

Sürgün pdf indir kitabının yazarı Maya Banks´dir.Kitap 2013 yılında basılmıştır ve 360 sayfadan oluşmaktadır.Sürgün kitabını pdf formatında indirebilirsiniz.

  • Adı:Sürgün
  • Yazar:Maya Banks, Miray Çınar (Çevirmen)
  • Baskı tarihi:Eylül 2013
  • Sayfa sayısı:360

Maya Banks – Sürgün Kitabı Ön Okuma

Diliyle vücudunda daha fazla gezinmesini istiyor, bu edepsiz ama hoş düşüncelerden aklını alamıyordu. Vücudu baştan ayağa karıncalanıyor, her yeri bulanık görüyordu. Sanki güneşin altında suda yüzüyordu. “Oh!” Alaric’in parmaklarıyla bacak arasını usulca ayırmasıyla bir kez daha kendinden geçmişti. Başparmağıyla küçük, hassas yuvarlağını ovmaya başladı. Sonra bir parmağının ucuyla da vajinasının girişiyle oynamaya başladı. İyice hassaslaşmış en hafif dokunuşundan bile uyarılıyordu.

Başparmağının olduğu yere dilini koymasıyla kasıklarından başlayan muhteşem bir his tüm iliklerine yayılmıştı. Bu dayanılmaz zevkle kamı kasılmış, iyice ıslanmıştı. Titreme bütün kaslarına yayılmıştı. Alaric kadınlığının kaynağını, tatlı bir şekermişçesine emiyor, üzerinde dans eder gibi yalıyordu. Bacakları istem- dışı titriyor, hislerini kontrol altına alamıyordu. Keeley öne doğru uzanıp Alaric’i saçlarından tuttu. Acı çeker gibi hızlı, düzensiz nefes almaya başlamış, boğazının yandığını hissediyordu. Konuşmak bile istemiyordu. “Alaric!”
O ise bacaklarının arasına gömülmüş, Keeley’in durması için yalvarmasına karşın, onu öpmeye ve yalamaya devam ediyordu.