Sürpriz Damat PDF İndir

tarafından
118
Sürpriz Damat PDF İndir

Sürpriz Damat PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 177 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Sharon Sala, Aimee Carson´dir.

Sürpriz Damat Kitap

Acil durum mesahı geldiğinde Sam hemen hazırlandı, bir yandan da ortaya ulaştıklarında nasıl bir durumla karşılaşacaklarını düşünüp duruyordu.Arabaya atladığı sırada şegleri koşarak arabanın başına geldi ve acil durum çağrısının Sam´in evi için yapıldığını bildirdi.Birkaç saniye içinde görevli bütün itfaiye erleri nereye gittiklerini öğrenmişlerdi.

Kocaman itfaiye arabası Oklahoma City sokaklarında hızla ilerlerken itfaiye erleri Sam´den yana gergin bakışlar atsalar da kimse konuşmadı.Hepsi de Sam´in yerinde olsalar neler hissedeceklerini biliyorlardı.
Sam için ise yol bitmek bilmedi.

Tek düşündüpü şey, Harlet´in başının dertte olduğuydu.Evinin bulunduğu semte yaklaştıklarında ufukta duman olup olmadığına baktı.Hayır yoktu.Eve yaklaştıkça sorunun yangın olmadığına karar verdi.En azından artık yangınla ilgili bir durum yoktu.Harley´in başına başka bir şey gelmiş olmalıydı. Sürpriz Damat PDF İndir

Sürpriz Damat İndir

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR