Tarih Hırsızlığı PDF İndir

tarafından
123
Tarih Hırsızlığı PDF İndir

Tarih Hırsızlığı PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 420 sayfadan oluşmaktadır.Tarih kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Jack Goody´dır. Tarih Hırsızlığı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 25,50 TL´dir.

Tarih Hırsızlığı konusu ve kısa bir özet

Yazarın kendisi başlı başına bir kaynak ama bu kitabı özetleyecek olursak, umumi bir tarih tekrarı cildim. Dili ağırdır. Bilgi birikimi ister. hem de yüksek lisans veya doktora yapan kişiler için henüz Müsait bir kitaptır. Tabi kendini geliştirmiş kişiler çok rahat okuyabilir. henüz hoş yanı Jack Goody her vakit olduğu gibi oryantalist nazar açısını – bazen kendisinin oryantalist olmasına Mani olamasa dahi- eleştirmesi çok hoş. Bu kitap nazar açınızı değiştirir.

Adı : Tarih Hırsızlığı
Yazar : Jack Goody
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 420
Kitabın Türü : Tarih
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Türkiye İş Bankası Yayınları

Tarih Hırsızlığı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Tarih Hırsızlığı PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR