Tatlı Tesadüf PDF ve EPUB İndir

tarafından
224
Tatlı Tesadüf PDF ve EPUB İndir

Tatlı Tesadüf PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 464 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Julie James ´dır. Tatlı Tesadüf kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 22,75 TL´dir.

Tatlı Tesadüf konusu ve kısa bir özet

Hoş başlayıp düş, imaj kırıklığı ile biten bir kitabın yorumuyla henüz iyi akşamlar. ismim çıktı, “her şeye 1 puan veren kız” olarak anıldım da karşıma düzgün kitaplar çıkmadı. Dertliyim, gelin dertleşelim. Kitapta olan Rylann adlı karaktere olan öfkemi bir türlü yenemedim ve kitabı okurken sinirleniyorum.

Şimdi şunu söylemeliyim ki kitabın konusu türün başka örneklerine nazaran Özgün, replikler ve karakterler hoş, işleyiş sevimli ve dozundaydı. hem de başlangıçta epeyce sevdim. geri kapak özet ile alakadar çok başarılı olduğu için konuya değinmeyeceğim fakat harbiden eğlenceli olduğunu bilmelisiniz.

Adı : Tatlı Tesadüf
Yazar : Julie James
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 464
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : About That Night
Dil: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları

Tatlı Tesadüf PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Tatlı Tesadüf PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR