Tehlikeli İlişkiler PDF ve EPUB İndir

tarafından
78
Tehlikeli İlişkiler PDF ve EPUB İndir

Tehlikeli İlişkiler PDF ve EPUB İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 552 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Choderlos de Laclos´dır. Tehlikeli İlişkiler kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 25,68 TL´dir.

Tehlikeli İlişkiler konusu ve kısa bir özet

Edebiyatçı yazar çok iyi ve işi bilen birisi ise bu kitap okunur. Konusu bakımından bey okurları biraz sıkabilir ancak bayan okuyucular için tam bir keyiflik kitap şekerim. Ayol meğerse ilişkiler hep böyleymiş dedirten türde bir yapıt. Hani diyoruz ya vakit Fena henüz önceki insanlar ne kadar saygınmış vs. filan. Birkaç yüyzyıl Evvel Paris’te hiç de öyle hatırlı bir monşer hayatı olmadığını mektuplarla anlatıyor yazar. Mektubun iletişimdeki rolünü öyle hoş bir matematikle kurgulamış ki bayıldım… Demek ki neymiş? İnsanoğlu henüz ilk çağdan beri yozlaşmış bir türmüş yalnızca şimdi teknoloji olduğu için her şey ortada yaşanıyor şekerim…

Adı : Tehlikeli İlişkiler
Yazar : Choderlos de Laclos
Baskı Tarihi : 2019
Sayfa Sayısı : 552
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Les Liaisons dangereuses
Dil: Türkçe
Yayınevi: Bordo Siyah Yayınları

Tehlikeli İlişkiler PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Tehlikeli İlişkiler PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR