Tek Mazereti Aşktı PDF ve EPUB İndir

tarafından
66
Tek Mazereti Aşktı PDF ve EPUB İndir

Tek Mazereti Aşktı PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 448 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Elin Hilderbrand´dır. Tek Mazereti Aşktı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,40 TL´dir.

Tek Mazereti Aşktı konusu ve kısa bir özet

Dabney buna inanamıyordu.Artık genç bir kızın hatta genç bir kadının bile gözlerine sahip olamadığı düşüncesini aklından geçirerek. gözlerini iki kere kırpıştırdı.Son zamanlarda pek de iyi hissetmediğini düşündü.Yoksa bu zihninin bir oyunu muydu ? Yirmi yedi yıl sonra Konu başlığı : Selam.

Yirmi iki yıl boyunca Nantucket Adası ticaret odası şefi olarak hizmet veren Dabney kimball Beech ikinci kattaki tarihi ve parke taşlı anacadde de tepeden bakan ofisinde oturuyordu.

Adı : Tek Mazereti Aşktı
Yazar : Elin Hilderbrand
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 448
Kitabın Türü : Aşk ,edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

Tek Mazereti Aşktı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Tek Mazereti Aşktı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR