Telema Aşk Tehlike Büyü PDF İndir

tarafından
152
Telema Aşk Tehlike Büyü PDF İndir

Telema  Aşk Tehlike Büyü PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 600 sayfadan oluşmaktadır.Fantastik ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Cate Tiernan´dır.

Telema Aşk Tehlike Büyü konusu ve kısa bir özet

Aşk… Geriye kalan son kadim büyü!
Destansı bir aşkla savrulmaya hazır olun!

On altı yaşındaki Morgan Rowlands kendini sıradan bir kız olarak görüyordu. Fakat bir gün cadı meclisinin yakışıklı lideri Cal ile tanıştı ve bütün dünyası altüst oldu. Zira Morgan, eski ve güçlü bir cadı ailesinin yaşayan en son üyesi olduğunu öğrenmişti. Tıpkı Cal gibi. Aralarında bir anda oluşan bu bağ, hiçbir gücün koparamayacağı kadar sağlamdı. Cal, aşkın değil Morgan’ın telema güçlerinin peşindeydi. Morgan ise güçlerinin kontrol edilemeyecek kadar tehlikeli olduğunu fark etmişti. Çok geçmeden, hayatının aşkı ve ruh ikizi Cal’in ondan bir sır sakladığından şüphelenecekti. Bu öyle bir sırdı ki, ikisini birden yok edebilirdi…

“Yazarın yarattığı karanlık atmosfer müthiş… Tiernan; aşkı, dostluğu ve ihaneti ustalıkla harmanlıyor.”
-Publishers Weekly-

“Baştan sona gerilimi hiç azalmayan hikâyenin kahramanı Morgan, bildiğimiz cadılardan çok farklı.”
-School Library Journal-

Kitabın Adı Telema Aşk Tehlike Büyü
Yazar : Cate Tiernan
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 600
Kitabın Türü : Fantastik ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Artemis Yayınları
Ülke : Türkiye

Telema Aşk Tehlike Büyü PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Telema Aşk Tehlike Büyü PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR