Tenimdeki İmza PDF indir

tarafından
757
Tenimdeki İmza PDF indir

Tenimdeki İmza PDF indir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 416 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise İrem Demirbaş´dır.

Tenimdeki İmza ÖZET

Tenimdeki İmza PDF indir Yıllardır her cumartesi gecesi olduğu gibi bu gece de Ambar´daydım.Barın arkasında bir yandan müşterilerin siparişlerini alıyor, bir yandan çabukluk ve ustalıkla hazırlayıp servis ediyor, bir yandan da ücretleri alıp hesapları kapatıyordum.

Yirmi üç yaşındaydım ve yirmi yaşından beri burada çalışıyordum.On yaşımda şehir değiştirerek buraya geldiğimde kalacak bir yere kalacak bir yer için paraya, para içinde işe ihtiyacım vardı.Ambar´ın sahibi Cihan Abi´yle yollarımız böyle kesişmişti.

Bana çalışacak bir iş, ona da çalışan lazımdı.Cihan abi beni komi olarak işe almış, bir de kalacak yer vermişti.Akranlarım üniversiteye başlarken ben işe başlayıp, bir yıl kadar önce komi, sonra garson olarak çalılmış bu sürede Cihan abi´nin ofisindeki çekyatta yatıp kalkmış, yemek ve temizlik gibi ihtiyaçlarımı da Ambar´ın iki sokak arkasında, oğlu Enes´le birlikte yaşadığı evinde karşılamıştım.