Tepeden Tırnağa PDF ve EPUB İndir

tarafından
526
Tepeden Tırnağa PDF ve EPUB İndir

Tepeden Tırnağa PDF ve EPUB İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 400 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Laura Reese´dır. Tepeden Tırnağa kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 15,75 TL´dir.

Tepeden Tırnağa konusu ve kısa bir özet

Kitabı okuduğunuzda grinin elli tonu kitabı aklınıza gelecektir.Ona benzetilerek yapılmış ve kar amacı güdülmüş bir kitaptır. Üç Sene Evvel Tüyap İstanbul Kitap Fuarındaki imza günümün hemen peşinden fuarı dolaşıp pekçok kitap satın aldım. Aceleden geri kapağını okumadan, biraz da yanlışlıkla aldığım bir kitaptı. Konusuna gelince, kızkardeşi vahşice öldürülen bayan, kardeşinin katilini bulmak ve cezalandırmak için kardeşinin yaşadığı şehre gelir. Araştırmaları sonucunda kardeşinin çevresince çok sayılan bir profesör ile ilişkisi olduğunu öğrenir. Finali epey çarpıcı. Cinsellik bu kadar ön tasarıda olmasaydı hoş bir kitap denilebilir.

Adı : Tepeden Tırnağa
Yazar : Laura Reese
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 400
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Sonsuz Kitap Yayınları

Tepeden Tırnağa PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Tepeden Tırnağa PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR