Tersyüz PDF İndir

tarafından
408
Tersyüz PDF İndir

Tersyüz PDF indir, Kitap Amy Harmon tarafından yazılmış, Türkçe çevirisini Arzu Altınanıt yapmıştır. Kitap 2017 yılında basılmıştır. Sitemizden Tersyüz e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Tersyüz
  • Yazar: Amy Harmon, Arzu Altınanıt (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: 26 Mayıs 2017
  • Sayfa sayısı: 376
  • Orijinal adı: Making Faces

Tersyüz Kitabı İçerisinden Kesit

11 Eylül saldınlannı takip eden günler ve haftalarda hayat normale dönmüştü ama yanlış bir şeyler varmış gibi geliyordu, sanki en sevdiğiniz tişörtünüzü ters giymişsiniz gibi… Hâlâ sizin tişörtünüzdü, hâlâ bildikti ama her şey tersyüz olmuştu. Dikiş yerleri ortadaydı, etiketler sarkıyordu, renkler donuktu ve yazılar tersti. Ve bu yanlışlıklar, tersyüz olmuş bir tişört gibi düzeltilemezdi. Bu kalıcıydı, yeni normal buydu. Bailey, bir taraftan yarı büyülenmiş yarı korku dolu bir ifadeyle haberleri izliyor, bir taraftan da bilgisayarında bir şeyler yazıyor, sayfaları gözlemleriyle dolduruyor, tarihi belgeleri kaydediyor, görüntüleri ve sonu olmayan felaketleri kendi cümleleriyle kayıt altına alıyordu.

Fern kendini aşka, Bailey ise tarihe kaptırmıştı. Bailey, çocukken bile geçmişteki hikâyelere dalar; değerlerini hiç yitirmemiş, zamanın ötesindeki bu olayların içinde kaybolarak avunurdu. Bin yıldan daha uzun bir süre önce yaşamış ve ölmüş olan King Arthurla ilgili bir şeyler okumak, onun ölümsüzlüğünün kanıtydı ve zamanın kum taneleri gibi hızla avuçlarından akıp gittiğini hisse-den bir çocuk için ölümsüzlük sarhoş edici bir kavramdı. Bailey, yazabildiği sürece düzenli olarak günlük tutmuştu. Bir gencin yaşamının önemli kesitleri, üretken bir beynin düşünceleri ve hayalleriyle dolu günlükleri, başka insanların hikâyeleriyle birlikte duvar boyunca sıralanmış olarak yatak odasındaki kitaplığın bir rafını dolduruyordu.

Aşşağıdan Amy Harmon Tersyüz e-Kitap indirebilirsiniz | Tersyüz PDF indir veya okuyabilirsin.