Türkiye’de Toprak Meselesi PDF ve EPUB İndir

tarafından
240
Türkiye’de Toprak Meselesi PDF ve EPUB İndir

Türkiye’de Toprak Meselesi PDF ve EPUB İndir kitabı 1980 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 965 sayfadan oluşmaktadır.Tarih kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Ömer Lütfi Barkan´dır. Türkiye’de Toprak Meselesi kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 10,57 TL´dir.

Türkiye’de Toprak Meselesi konusu ve kısa bir özet

Kitapta Türkiye’nin Osmanlı’dan 50’li yıllara kadarki toprak rejimini görmek olası. Yazarın muhtelif yerlerdeki çıkan makalelerin toplamından oluşan bir kitaptır, oldukça Çok Ekonomi tarihçisinin ve Osmanlı toprak yönetimiyle ilgilenen tarihçilerin kafa ucu kitabı olma özelliğini taşıyor. Hoca’nın dili günümüz insanına biraz ağır gelebilir. çünkü Ferit Devellioğlu’nun Osmanlıca-Türkçe lügat adlı eserini bu kitabı okurken yanlarından ayırmamaları tavsiye olunur.

Adı : Türkiye’de Toprak Meselesi
Yazar : Ömer Lütfi Barkan
Baskı Tarihi : 1980
Sayfa Sayısı : 965
Kitabın Türü : Tarih
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Gözlem Yayınları

Türkiye’de Toprak Meselesi PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Türkiye’de Toprak Meselesi PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR